Na zdjęciu na hali sportowej stoi najlepszy zawodnik turnieju w rękach trzyma statuetkę dla najlepszego zawodnika

Mistrz Powiatu - mini koszykówka chłopców

W mistrzostwach powiatu nowotarskiego w mini koszykówce chłopców zwycięstwo w turnieju wywalczyła reprezentacja chłopaków z naszej szkoły. Drużyna w składzie: Barnaś Kamil, Szymon Gacek, Wojtek Gacek, Komperda Arek, Ślaga Mateusz, Czyszczoń Artur, Rzepecki Mikołaj, Sikora Gabriel, Knurowski Damian, Łukaszka Maciej, Hałuza Filip, Derek Wojtek i Jakub Zygmunt weszła na wyższy poziom gry przede wszystkim pokonując Rabkę z którą przegrali na zawodach Ośrodka Rabka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymona Gacek Sp 1 Skawa. Jedziemy na półfinał wojewódzki !!! - gratulujemy. Opiekunowie zwycięskiego zespołu Norbert Hanula i Jacek Czyszczoń.