Walentynki w języku angielskim

23 uczniów z klas I-IV wzięło udział w konkursie na angielską Walentynkę. Stosując różne materiały i techniki uczniowie ozdabiali kartki, w których zapisane były wiersze, lub rymowanki w języku angielskim. Ze względu na pomysłowość i staranność wykonanych prac, komisja miała

dylemat podczas przyznawania nagród. Zarówno miejsce pierwsze, drugie jak i trzecie było przyznane dwóm uczniom. Oto wyniki konkursu: Miejsce III: Oliwier Miśkowiec klasa IA, oraz Zofia Baliczek klasa IIA, miejsce II: Franciszek Pątko klasa IB, oraz Izabela Janik klasa IIIB, miejsce I: Sławomir Handzel klasa IA oraz Magdalena Mirek klasa IIA. Przyznano również wyróżnienia:Magdalena Miłek klasa IA, Gabriela Madeja klasa IB, Maja Cieluch klasa IIIA, Emilia Chudy klasa IIIB, oraz Michał Madeja klasa IIIA. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy talentu i pomysłowości.

Walentynki 1