Mikołajki AP MasterKids 2023

Mikołajki AP MasterKids 2023 za Nami. Był to piękny dzień dla naszych dzieci. Ponad 120 dzieci z naszej Akademii!! Przez cały dzień blisko 300 osób, całymi rodzinami pomogło nam w świetnym spędzaniu czasu. Przez cały dzień każde dziecko mogło świetnie się bawić. W każdym roczniku były mecze piłki nożnej.

Mikołaj z elfami przez cały dzień towarzyszyli dzieciom bawiąc się z nimi! Każde dziecko dostało prezent od Ekipy Mikołaja!! FotoLustro gdzie każde dziecko mogło robić super zdjęcia!Dziękujemy za piękny gest firmie FunnyBus - Usługi Transportowe polecamy serdecznie ich usługi! DJ Daniello - DJ,Wodzirej, Konferansjer, 20 lat doświadczenia za super oprawę muzyczną i spikerska przez cały dzień!! Dziękujemy za piękny gest Bubble soccer Przemek Zając. Pizze dla dzieci i rodziców, dziękujemy bardzo Pani Małgorzata Baliczek-Kojs Przystań Kabanos. Pyszne ciasta, przekąski, napoje jak na weselu!;) Popcorn dla każdego dziecka, dziękujemy Piotrowi Bochnakowi oraz Wiktorowi Kubińskiemu za obsługę i pomoc! Wszystkim rodzicom, sponsorom, trenerom
za każdą pomoc i dobre serce w organizacji tego wydarzenia. Na zakończenie odbyła się loteria fantowa gdzie były znakomite nagrody: Playstation 5; Rower Górski; Rok darmowych treningów w AP MasterKids. Oraz wiele innych wartościowych nagród i voucherów!

To Dzięki Wam kolejny raz stworzyliśmy jedyne i wyjątkowe tego rodzaju wydarzenie w naszej okolicy. Jestem wzruszony tym iż mamy w Akademii tyle dobrych osób chcących wesprzeć inicjatywy i potrafimy stworzyć jedna wielką rodzinę! Drabest Rusztowania. Planetamebli Józef Ziobro Spytkowice. Przystań Kabanos. Pracownia Skrawek Drewna. @salon fryzjerski Agata Rabka Zdrój. Dyrektor Szkoły podstawowej nr 1 w Skawie Pan Marek Kościelniak dziękujemy serdecznie za udostępnienie obiektu na cały dzień!!. Ewa i Daniel Bielańscy. Marta i Marcin Mazur. Aneta i Piotr Łazarz. Beata i Stanisław Sopata. Oraz wszyscy którzy pomagali w każdy możliwy sposób przy organizacji. DZIĘKUJĘ!!

Na zdjęciu na płycie hali sportowej stoją i siedzą uczestnicy turnieju mikołajkowego
Na zdjęciu mężczyzna obsługujący nagłośnienie
Na zdjęciu dzieci bawiące się na hali sportowej
Na zdjęciu mecz halowej piłki nożnej na hali sportowej