Dzień Pluszowego Misia

24 listopada 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Data tego święta nie jest przypadkowa: 25 listopada 1902 roku wyprodukowano pierwszego pluszowego misia, a w setną rocznicę tego wydarzenia ustanowiono święto adresowane do najmłodszych, w którym każdy uczeń i przedszkolak mógł tego dnia przynieść ulubioną maskotkę do szkoły. Nie inaczej było u nas.

Pluszowe zabawki przyniosły zarówno najmłodsi jak i najstarsi uczniowie naszej szkoły.

W sali lekcyjnej uśmiechnięta dziewczynka siedzi przy ławce szkolnej. Ubrana jest w bordową bluzę i trzyma fioletową, pluszową zabawkę małpkę na głowie
Na korytarzu szkolnym stoją obok siebie trzy osoby: dwie dziewczynki oraz chłopiec pośrodku. Chłopiec trzyma otwartą książkę w rękach, a dziewczynki duże, jasne maskotki.
 W sali lekcyjnej uśmiechnięta dziewczynka siedzi przy ławce szkolnej. Ubrana jest w białą bluzę a na głowie ma pluszową maskotkę: beżową ośmiornicę