Dzień Dziecka 2023

W dniu 2 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji Samorząd Szkolny przy wsparciu dyrekcji, nauczycieli oraz Rady Rodziców naszej szkoły zorganizował szereg atrakcji. Świętowanie rozpoczął szkolny pokaz talentów, gdzie swoje niezwykłe umiejętności zaprezentowali nasi uczniowie z klas 4-8.

Na młodsze dzieci czekało stoisko kreatywne, gdzie dzieci mogły zamówić u starszych uczennic piękne kolorowe warkoczyki, a także malunki na twarzy wykonywane przez mamę naszej uczennicy Panią Joannę Gromczak. Dla chcących zaznać relaksu w ciszy zaplanowano strefę gier planszowych, a wszystkim dzieciom zagwarantowano rozgrywki sportowe oraz pyszne ciasta upieczone przez jak zawsze niezawodne mamy.

W sali lekcyjnej uśmiechnięta kobieta w zielonej koszulce maluje obrazek na ręce chłopca
W sali lekcyjnej grupa dziewcząt plecie kolorowe warkoczyki młodszym dzieciom
W sali lekcyjnej grupa dzieci gra w grę zręcznościową pociągając splecionymi pośrodku sznurkami
Dwie uczennice na tle kolorowej ściennej gazetki stoją przy stole z ciastami