Na zdjęciu widać uczniów klasy IVb, biorących udział w przedstawieniu na Dzień Ziemi.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dnia 24 kwietnia 2023 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Ziemi. Akademia została przygotowana przez uczniów klasy 4b wraz z wychowawcą.

W tym roku wydarzenie to było obchodzone pod hasłem: „Zainwestuj w naszą planetę”. To Święto, podczas którego trzeba pomyśleć nad losem naszej planety i dostrzec jej piękno. Możemy nauczyć się jak dbać o dobro wspólne, czym jest środowisko naturalne, przyroda, a także jak mamy się zachowywać wobec Ziemi, by służyła następnym pokoleniom. Musimy jakoś pomóc Matce Ziemi. Od nas, od młodych zależy jej przyszłość.

Galeria zdjęć:

Na zdjęciu widać dwie uczennice i jednego ucznia, którzy mówią wiersze o ochronie przyrody.
Na zdjęciu jest tańcząca uczennica.