Na zdjęciu widzimy halę sportową, na której uczniowie w strojach sportowych grają w tenisa stołowego.

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2022 finał

W dniu 3 grudnia z inicjatywy księży z parafii Wspomożenia Wiernych w Skawie oraz pod opieką pana Jacka Czyszczonia i współudziale Samorządu Szkolnego odbył się turniej tenisa stołowego.

Nasi uczniowie, którzy od wielu miesięcy wytrwale trenują na przerwach międzylekcyjnych grę w ping ponga oraz parafianie i mieszkańcy Skawy mieli możliwość zagrania w większym gronie i powalczenia o złote medale. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców zmęczeni wzmożonym wysiłkiem młodsi i starsi sportowcy mogli się posilić oraz owocnie spędzić wolny czas.

Na zdjęciu widzimy trzech chłopców oraz dorosłego mężczyznę. Chłopiec pośrodku trzyma dyplom oraz ma zawieszony na szyi złoty medal.