Na zdjęciu na hali sportowej stoją zawodnicy ustawieni w swoich drużynach i ubrani w stroje sportowe w barwach swoich drużyn. Główny sędzia wręcza zwycięzcom dyplomy i pamiątkowe puchary a  najlepszemu zawodnikowi statuetkę najlepszego zawodnika.

Koszykówka 3x3 klasy 4-6

Zmagania sportowe w grach zespołowych w roku szkolnym 2022/2023 rozpoczęli również uczniowie z klas 4-6. Na początek również zagrali w zawodach koszykówki 3x3 dziewcząt i chłopców.

Zawody rozgrywane były na naszej hali sportowej. W pierwszym turnieju na poziomie Gminy rozegraliśmy dobre zawody i dzięki temu uzyskaliśmy awans do zawodów na szczeblu Ośrodka Rabka Zdrój. Na zawodach Ośrodka Rabka Zdrój naszym zawodnikom udało się sprawić miłą niespodziankę. Zajęli pierwsze miejsce wśród chłopców i drugie miejsce wśród dziewcząt. A będzie jeszcze lepiej. Powodzenia w dalszych zmaganiach sportowych.