Na zdjęciu grupa uczniów biorących udział w wycieczce.  W tle widać jesienny krajobraz Gorców.

Wycieczka na Maciejową - kl 3b

Dnia 21 października 2022r uczniowie klasy 3b wraz z opiekunami wybrali się na pieszą wycieczkę na Maciejową.

Podczas wspinaczki uczestnicy podziwiali malownicze, piękno Gorczańskiego krajobrazu, a wszystko to w jesiennych, złotych barwach.

Nie zabrakło też ogniska ze smacznymi, pieczonymi kiełbaskami i piankami. Czas umilaliśmy sobie rozmowami i zabawami.

Galeria zdjęć:

Zdjęcie przedstawia dzieci, które pieką kiełbaski na ognisku.  W tle  kolejna grupa zmierzająca na Maciejową
Odpoczywające dziewczynki, siedzące na leżącej kłodzie na tle drzew.
grupa uczniów odpoczywających wśród drzew.
Dzieci odpoczywające na ławce po zdobyciu Maciejowej.  W tle widać polska złota jesień.
Na fotografii dzieci spożywające posiłek. W oddali pasmo gór ,a w dolinie zabudowania miasta Rabka-Zdrój.